Przedstawiamy Państwu naszą firmę: Zakład Stolarski „JARO”

Doradzamy!

Stawiamy na indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalną obsługę. Staramy się jak najlepiej pomagać, doradzać i trafiać w gusty naszych klientów. Szukamy dla nich odpowiednich rozwiązań będących kluczem do drzwi satysfakcji i zadowolenia.

Śledzimy trendy rynkowe

Otwieramy się na potrzeby rynku, stale śledzimy i podążamy za trendami branżowymi, aby identyfikować potrzeby naszych Klientów.

Dbamy o detale!

Priorytetowe jest dla nas ciągłe podnoszenie jakości usług i dbałość o najmniejsze detale oraz pełna kontrola nad każdym etapem powstawania drzwi. Dbamy również o podnoszenie kwalifikacji naszej kadry.

Rzetelność!

Jesteśmy firmą, która wiedzą, praktyką i rzetelną pracą zyskała miano stabilnego i niezawodnego partnera biznesowego. Mamy nadzieję, że Państwo będą mogli nam towarzyszyć w dalszym rozwoju naszej firmy

Drzwi płytowe idealne dla ciebie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów do proponowanego przez Nas asortymentu zaliczamy drzwi płytowe, ościeżnice stałe, regulowane oraz nakładkowe, zabudowy starych ościeżnic, tunele regulowane, opaski i ćwierćwałki.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą i nieskromnie przyznam, jestem pewien, że znajdą Państwo u nas drzwi, na jakie Państwo zasługują.