Oferta – polecane drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne mogą być wykonane albo w technologii płytowej, albo ramiakowej. Skrzydło tych pierwszych jest nieco lżejsze, a dzięki prostej budowie – także tańsze.

Drzwi ramiakowe to z kolei mocna, solidna, wykonana z MDF-u konstrukcja ramowa, która gwarantuje dużą trwałość. Samo skrzydło może mieć ostre lub obłe krawędzie i być w różny sposób wykończone. Stosujemy folie preimpregnowane Finish .

Nasza oferta dedykowana jest zarówno dla dużych firm i małych przedsiębiorstw, jak również dla Klientów indywidualnych. Analizujemy preferencje każdego Klienta, mając na uwadze zaoferowanie odpowiedniego produktu.

Niestandardowe wymiary drzwi? Tak!

Wychodząc naprzeciw innowacyjnym pomysłom Klienta realizujemy obok katalogowej produkcji również niestandardowe zlecenia, uwzględniające nietypowe wymiary. Naszym atutem są bardzo szybkie terminy realizacji.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę monterów, pracujących na wysokiej jakości narzędziach , dzięki czemu jesteśmy w stanie zamontować dla Państwa każde drzwi. Demontaż starych i montaż nowych drzwi z wykończeniem trwa 3-4 godziny.

Przy pracach montażowych, kafelki, boazeria oraz panele nie są żadnym utrudnieniem. Podejmujemy się montażu zabudów i nakładek, pozwalających na ukrycie starej, i niejednokrotnie mało estetycznej, ościeżnicy której nie można zdemontować. Takie rozwiązania pozwala na dokonanie przemiany naszego mieszkania w nowoczesne wnętrze bez konieczności przeprowadzenia gruntownego remontu.

Drzwi płytowe idealne dla ciebie

Służymy pomocą przy pomiarach, wyborze najlepszego rozwiązania pasującego do stylistyki państwa mieszkania. Z uwagi na to ,że jesteśmy producentem naszych drzwi , mamy możliwość wykonania drzwi w nietypowych wymiarach.

Często potrzebują państwo drzwi krótszych lub węższych niż standardowe. Dla nas to nie jest problem. Posiadamy możliwość, sprzęt i umiejętności, żeby dokonać takich przeróbek.

W naszych realizacjach zdarzyły się np. drzwi na wysokość 148 cm, drzwi na poddasze ze skosem, drzwi bez felca lub z felcem 2 cm. Wszystko to możliwe jest dzięki wyspecjalizowanemu personelowi – kadrze wspaniałych ludzi, którzy tworzą nie tylko firmę, ale i zgrany, solidny zespół.